Pan Dietmar, 53 lata

Podopieczny

Pan Dietmar, 53 lata

Aach

  • E-mail
  • Telefon

Poszukiwane dwie osoby z dobrą znajomością języka niemieckiego ( w tym minimum jedna musi posiadać prawo jazdy) do Podopiecznego,
który z powodu nieszczęśliwego wypadku przy pracy został silnie porażony prądem. Od ponad 15 lat Pan Dietmar jest sparaliżowany i unieruchomiony. Całkowitą opiekę nad nim przejęło Stowarzyszenie Zawodowe w Niemczech. Nasz klient wymaga całodobowego wsparcia, dlatego też poszukujemy do pracy dwóch osób, które będą pracować zarówno w dzień jak i w nocy. Opiekunowie otrzymują zakwaterowanie w osobnym mieszkaniu znajdującym się ok. 4 km od miejsca zamieszkania Podopiecznego, jak również samochód do własnej dyspozycji.
Poszukujemy pary Opiekunów, którzy są gotowi pracować w systemie dwuzmianowym oraz opanowali techniki transferu, umieją opróżniać cewnik, jak również nie jest im obce podawanie pożywienia przez sondę PEG. Ponadto nasz Podopieczny wymaga wykonywania codziennych czynności pielęgnacyjnych (mycie, golenie, przebieranie), a z racji inkontynencji kałowej i moczowej w rachubę wchodzi również cykliczna zmiana pieluchomajtek. Wszystkie środki pielęgnacyjne, jak również podnośnik są do stałej dyspozycji.
Posiłki dla Pana Dietmar, przygotowywane są przez jego bardzo pomocną
i życzliwą siostrę.